Noworodkowa sesja zdjęciowa

Moja sesja noworodkowa nie jest typową sesją noworodkową. Nie znajdziecie u mnie różnych, kolorowych owijek, ubranek, śmiesznych czapeczek czy opasek. Ja stawiam na naturalne zdjęcia. W ubrankach dziecka. Tak malutkie dzieci są tak piękne, że nie potrzebują dodatkowych ozdób. Uważam, że piękno tkwi w prostocie.

Idealny czas na taką sesję jest między 5. a 14. dniem życia dziecka. Dzieci wtedy dużo śpią, raczej są spokojne, nie męczą ich bóle brzuszka. A przede wszystkim przyjmują naturalne pozycje z łona matki, co pozwala na łatwiejszą współpracę i dbałość o bezpieczeństwo. Dlatego o sesji noworodkowej i jej zaplanowaniu warto pomyśleć z wyprzedzeniem, jeszcze w trakcie ciąży.

Sesję możemy wykonać u mnie w domowym studio lub u Was w domu.

 

Takie fotografie doskonale pozwolą na zachowanie w pamięci tych szczególnych pierwszych dni życia nowego członka rodziny. A powiem szczerze, że szybko się zapomina o tym, jak wyglądały nasze maluszki tuz po urodzeniu. Czas szybko ucieka, dzieci jeszcze szybciej rosną i nawet nie zorientujemy się kiedy minęło pół roku od narodzin.

Sesja noworodkowa będzie w przyszłości wspaniale przypominać o pierwszych chwilach malucha. To również dobry sposób, aby podzielić się z bliskimi nowiną o przyjściu na świat nowego członka rodziny. Proponuję Wam stworzenie “Karty Narodzin”, którą później możecie rozesłać rodzinie.

Sesja zdjęciowa to też genialny i oryginalny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Nowi rodzice często żyją gdzieś poza światem (wiem, bo też to przeżywałam) i nawet mogą nie pomyśleć, że warto te chwile uwiecznić. Gdy zdecydujecie się na wykupienie sesji w prezencie, dostajecie ode mnie spersonalizowane zaproszenie na sesję, gotowe do wręczenia osobie, którą chcecie obdarować.

Więcej zdjęć znajdziesz na blogu.

To jak? Widzimy się przed obiektywem?
Napisz do mnie, aby zarezerwować termin noworodkowej sesji zdjęciowej.