Sesja świąteczna 2021

Cześć!
Miło mi, że odwiedzasz moje miejsce w sieci. Jeśli tu jesteś, to na pewno chcesz poznać moje tegoroczne sesje świąteczne 2021. W tym roku postanowiłam, że dam Ci wybór spośród 3 różnych opcji.

1. Świąteczne sesje rodzinne w lesie

Zacznę od nowości, którą jest świąteczna sesja w lesie. Jeśli lubisz bliskość przyrody, naturalne otoczenie, zapach lasu, a nie znosisz ustawianych sesji albo chcesz spróbować czegoś nowego – to ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie. Spotkamy się w jednym z białołęckich lasów, a tam zrobimy sobie mały piknik w świątecznym klimacie. Będzie kocyk, poduchy, miś Staś do przytulania, kilka choinek do ozdobienia bombkami, a także pałaszowanie pierników.

Sesje plenerowe będą odbywać się od 30 października do 20 grudnia. Pakiety do wyboru są takie same jak w przypadku sesji rodzinnych a szczegóły znajdziesz poniżej. Terminy ustalam indywidualnie poprzez kontakt mailowy: czarnockasylvia@gmail.com

Brzmi ciekawie? Napisz do mnie wiadomość i zarezerwuj termin sesji świątecznej.

Sesja świąteczna 2021

Spodobał Ci się pomysł na takie zdjęcia, ale wolałabyś mini sesję?
Ja jestem bardzo elastyczna, więc jest i taka opcja.

Koszt mini-sesji w plenerze to 150 zł za 5 ujęć w wersji cyfrowej i 5 wydruków 13x19cm w ozdobnej teczce.
Dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej – 35 zł.

Terminy: 20-21 i 27-28 listopada. Liczba miejsc bardzo ograniczona.
Czas trwania to 30 min.

2. Sesja świąteczna 2021 lifestyle w Twoim domu.

Świąteczną sesję lifestyle wykonuję w Twoim domu. Czyli w miejscu, które znasz najlepiej i czujesz się najswobodniej. Zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi. Nie musisz się nigdzie ruszać ani za wiele przygotowywać. Najważniejsze jest, żeby mieć dobry nastrój. Świąteczny klimat sesji zapewnią nam przede wszystkim Wasze stroje. Ale też małe dodatki w postaci dekoracji świątecznych, np. lampki choinkowe, bombki lun inne tematyczne akcesoria.

Podczas sesji możesz razem ze swoją rodziną zrobić pierniczki, świąteczne muffinki albo napisać list do św. Mikołaja razem z dziećmi. Możesz też przygotować kartkę świąteczną, którą potem będziecie mogli wysłać. Na pewno urozmaici to sesję, ale też nie jest to konieczne.

Spodobał Ci się pomysł świątecznej sesji lifestyle w Twoim domu? Termin ustalam indywidualnie. Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość klikając TU. Poniżej znajdziesz pakiety do wyboru.

Więcej o sesjach lifestylowych poczytasz TUTAJ.

Sesja świąteczna 2021

3. Świąteczne mini-sesje dziecięce w studio

Ostatnia moja propozycja na Święta 2021 to świąteczne mini-sesje dziecięce w moim domowym studio, które mieści się na warszawskim Tarchominie. Gwarantuję więc domową atmosferę, świąteczną muzykę i oczywiście dużo zabawy dla Twojej pociechy.

Koszt mini-sesji dziecięcej w studio to 150 zł za 5 ujęć w wersji cyfrowej i 5 wydruków 13x19cm w ozdobnej teczce.
Dodatkowe zdjęcie w formie elektronicznej – 35 zł.

Terminy: 11, 18 listopad, 4-5 grudzień. Liczba miejsc bardzo ograniczona.
Czas trwania to 30 min.

To jak? Widzimy się przed obiektywem?
Kliknij tutaj i napisz do mnie, aby zarezerwować termin świątecznej sesji zdjęciowej.