Site Loader
Czy warto zrobić sesję świąteczną?

Czy warto zrobić sesję świąteczną?

Połowa listopada to już ten czas, w którym na każdym kroku odczuwamy, że zbliża się pewne wyjątkowe wydarzenie. Święta Bożego Narodzenia jest to niewątpliwie najbardziej magiczny czas w roku, na który każde dziecko czeka z wytęsknieniem. I tak jest od wieków. Te Święta mają coś magicznego w sobie, co pozwala się jednoczyć ludziom. I co pozwala wpleść trochę magii w życie nie tylko dziecka, ale i tych dorosłych ludzi. Takie chwile na pewno warte są zapamiętania. Dlatego też postanowiłam, że przedstawię Wam kilka powodów, dla których warto zrobić sesję świąteczną.

Czy warto zrobić sesję świąteczną?

Wyjątkowa pamiątka na długie lata

Jest to chyba najważniejszy powód, dla którego warto rozważyć wykonanie sesji świątecznej. Jak już wspomniałam Boże Narodzenie to wyjątkowy i magiczny czas w roku. Takie chwile warto uwieczniać na fotografiach. Po to, by za rok, za 5 czy nawet 20 lat wyciągnąć je z szafy i razem, przy wigilijnym stole przywołać wspomnienia z tamtych chwil! By przypomnieć sobie jak nasze dwuletnie dziecko wyglądało, jak się cieszyło, jakie miało dołeczki na policzkach i jak słodko wyglądało w rogach renifera. By poopowiadać anegdoty z tamtego czasu naszemu, już dorosłemu dziecku. Dla mnie takie zdjęcia i takie chwile niosą nieopisaną wartość sentymentalną i emocjonalną.

Czy warto zrobić sesję świąteczną?

Kreatywna zabawa

Sesja świąteczna jest to dobre źródło świetnej i kreatywnej zabawy. Podczas jej wykonywania można wykorzystać mnóstwo przeróżnych rekwizytów. Są zabawki, różne opaski (np. z rogami renifera), czapki św. Mikołaja, worek św. Mikołaja. W tym roku przygotowałam też świetne sanki, które dają dużo możliwości zabawy dzieciom. Wiem, bo sprawdziłam na swoich dzieciach. Jest też przystrojona choinka, a powiedzcie mi – które dziecko nie lubi choinki i ściągania z niej ozdób?

Te wszystkie rzeczy i rekwizyty stwarzają dookoła tę świąteczną atmosferę, którą wszystkie dzieci uwielbiają. A poza tym dodatkowym plusem są sprzęty fotograficzne, które można sobie obejrzeć, podotykać i je poznać. Jest to na pewno ciekawe i nowe doświadczenie.

Oryginalny pomysł na prezent

Zdjęcia ze świątecznej sesji zdjęciowej idealnie spełnią rolę prezentu gwiazdkowego. Nie dość, że są rzadko spotykanym i pomysłowym prezentem to dodatkowo są bogato napełnione emocjami. Szczególnie sprawdzą się dla osób, które wysoko cenią wartości rodzinne.

Takie zdjęcia można podarować w przeróżnej formie. Począwszy od elegancko zapakowanych odbitek w większym formacie, przez zdjęcia oprawione w ramki, po mini album z sesji. Można je też wykorzystać do stworzenia kalendarza czy fotoobrazu. Jest naprawdę mnóstwo możliwości foto-prezentów.

Jeśli zdecydujecie się na świąteczną sesję u mnie, to w cenie otrzymujecie wywołane odbitki w formacie 15cmx21cm, które pakuję w piękne, ręcznie robione opakowania świąteczne, które możecie podejrzeć poniżej. Daję Wam też możliwość zamówienia dodatkowego zestawu odbitek dla najbliższych, mini-album lub kalendarz, które będziecie mogli wręczyć na prezent.

Przedstawiłam Wam tutaj tylko 3 powody, dla których warto zrobić sesję świąteczną. A może aż 3! Trzy powody, ale jaką wartość ze sobą niosą! Nieopisaną. Najważniejszą, bo związaną z tym, co mamy najcenniejsze w życiu – z naszymi bliskimi.

Zapraszam Was do zapoznania się z tegoroczną ofertą sesji świątecznych. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: Świąteczna mini sesja 2019.

ZAREZERWUJ MINI SESJĘ ŚWIĄTECZNĄ

Sylwia

One Reply to “Czy warto zrobić sesję świąteczną?”

  1. Witam,
    Czy są dostępne wolne terminy na sesję świąteczna rodzinna na Nowodworach w Warszawie?

    Pozdrawiam,
    Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *